Bestuur

Accomodatie 
Sportpark de Iepengaard
Dreef 5
4014 MJ Wadenoijen
Tel: 0344-661594



Hoofdbestuur Naam E-mail 
Voorzitter Jaap
ter Horst
voorzitter@vvwadenoyen.nl
Secretaris Vacature secretaris@vvwadenoyen.nl
Penningmeester Ron
Suijdendorp
penningmeester@vvwadenoyen.nl
Voetbaltechnische Zaken Vacature vtz@vvwadenoyen.nl
Jeugdzaken Saskia
Suijdendorp
jeugd@vvwadenoyen.nl
Accomodatie en Exploitatie Dik
van Eldik
onderhoud@vvwadenoyen.nl
Sponsoring
Vacature   
sponsoring@vvwadenoyen.nl
Kantine  Francee Coppens kantine@vvwadenoyen.nl
Commerciele Zaken en PR Vacature pr@vvwadenoyen.nl
     
Technische Commissie    
Peter Boudewijn    
Jack Verbeek   tc@vvwadenoyen.nl 
Ronald Monhemius    
Arnold Boudewijn    
Rini Kusterd    
     
Activiteitencommisie                         
 
Annie van der Woert    
Thea Kusters    
Geertje van Neerbos    
Henry van Steenis    
Andre van Kalkeren    
.    
Sponsorcommisie    
Christian van Os    
Klaas Scheurwater   sponsoring@vvwadenoyen.nl
Addie Kusters    
Robbie van Haarlem    
Arie de Vree    
     
..    
Wedstrijdsecretariaat Naam  
Jeugd Saskia
Suijdendorp
wedstrijdsecretariaat_jeugd@vvwadenoyen.nl
Senioren Vacature wedstrijdsecretariaat_senioren@vvwadenoyen.nl
.    
Verzorging Naam  
Senioren en Jeugd Vacture  
     
Website    
    webmaster@vvwadenoyen.nl
    pr@vvwadenoyen.nl

.

.

Ledenadministratie
T.a.v. Ledenadministratie
Sportpark de Iepengaard
Dreef 5
4014 MJ Wadenoijen
mail: ledenadministratie@vvwadenoyen.nl
.
Correspondentieadres
v.v. Wadenoyen
Sportpark de Iepengaard
Dreef 5
4014 MJ Wadenoijen
mail: info@vvwadenoyen.nl



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!